Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Project House Karolina Słowińska

ul. Kongresowa 37/43 Łódź

Mapa

733 317...

733 317 925

biuro czynne: otwarte dzisiaj od 8:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości gruntowe

Chcesz sprzedać nieruchomość?

34

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Project House Karolina Słowińska

Filtruj

800 000 zł6 043 m² 132,38 zł/m²

Karolina Słowińska

Karolina Słowińska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: kruszów w gminie Tuszyn w powiecie łódzkim wschodnim. Na sprzedaż działka z przeznaczeniem pod usługi, produkcję oraz...

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł51,61 m² 8 699,86 zł/m²

Karolina Słowińska

Karolina Słowińska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Cena do negocjacji! Na mieszkanie o powierzchni 51,61m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym (13,84m2) z loggią - sypialnia 1 (13,02m2) -...

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł60,10 m² 6 638,93 zł/m²

Karolina Słowińska

Karolina Słowińska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1895

Cena do negocjacji! Na prezentowane mieszkanie o powierzchni 60,10m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym (28,99m2) - sypialnia 1 (14,98m2) -...

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł61,95 m² 6 602,09 zł/m²

Karolina Słowińska

Karolina Słowińska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na prezentowane mieszkanie o powierzchni 61,95m2 składa się: - salon (19,46m2) + loggia (5,74m2) - pokój 1 (14,43m2) - pokój 2 (9,68m2) - kuchnia...

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł97,34 m² 7 694,67 zł/m²

Karolina Słowińska

Karolina Słowińska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 161 m²

Na prezentowaną nieruchomość składają się: - ogrodzona działka o powierzchni 1161m2 - dom 1-poziomy o powierzchni użytkowej 97,34m2 -...

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Łódź,łódzkie

335 000 zł37,58 m² 8 914,31 zł/m²

Karolina Słowińska

Karolina Słowińska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Oferuje Państwu piękne, przestronne i doskonale zaaranżowane mieszkanie o powierzchni 37,58 m , zlokalizowane na 5 piętrze w zadbanym,...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij